Basmalı Rezervuar İç Takımı
Basmalı Rezervuar İç Takımı Özellikler ve Fiyatları

 Basmalı sistem alttan girişli rezervuar iç takımı genellikle alafranga tuvaletlerde klozetin arkasında bulunan rezervuar tanklarında kullanılmaktadır.  Adından da anlaşılacağı gibi su girişi alttandır. Master flatör, basma butonu ve su boşaltma sisteminden ibaret olup birinci sınıf ABS plastikten imal edilmiştir.  
Pisuvar Modelleri, Özellikleri, Fiyatları


Sıçratmayan pisuvar

Sıçratmayan yüzey ve sensörlü yıkama teknolojisi sayesinde pisuvarlarda gereksiz su tüketimi engelleniyor; daha az su ve deterjanla temizlik sağlanıyor.
Vitra Sıçratmayan Pisuar;

  • Modelleri
  • Özellikleri
  • Fiyatları

Bendesel Engelli Ve Yaşlı Klozeti


Bedensel engelliler ve yaşlılar için Vitra özel klozetler üretmektedir.

Bedensel Engelli ve Yaşlılar için asma klozetler, duvara tam dayalı klozetler, tek klozetler ve klozet kapakları bulunmaktadır. Ayrıca klozetler ve duş tekneleri için tutunma barları mevcuttur.

Vitra S20 Bedensel Engelli Asma Klozet


Klozetlerde Su Tasarrufunun Önemi


 Genel olarak evlerde su tüketiminin en fazla olduğu yer tuvalet ve banyolardır. Tek başına yaşıyan bir bireyin yılda ortalama 50.000 litre suyu banyo ve tuvaletlerde ve banyolarda tükettiği belirlenmiştir. Dört kişilik bir ailenin yılda su tüketimi 200 bin litreye denk gelmekterdir.

 Gelişen teknolojilerle artık banyolarda ve tuvaletlerde su tasarrufu yapmak için  6/9 , 3/6 ve 2,5/4 litre su tüketen rezervuarlar yapılmıştır. Bu rezervuarlardaki su tüketimi standart rezervuarlara kıyasla %60 daha tasarrufludur.